|
USA CLAP registrants (as of 18 Feb) |
|
|
|
Frode Nygaard |
Border |
Rep |
|
|
Jerry Williams |
Border |
Rep |
|
|
David Massamore |
Border |
War Dems |
|
|
John F. Miller |
Border |
War Dems |
|
|
Nicholas Grenier |
Border |
War Dems |
|
|
Carl Kizer |
Garden Empire |
Rep |
|
|
Edward Rossborough |
Garden Empire |
Rep |
|
|
Rospond, Vincent |
Garden Empire |
Rep |
|
|
Wm Otis |
Garden Empire |
Rep |
|
|
DAN SICKLES |
Garden Empire |
War Dems |
|
|
Bob Bohanan or Robert Stockton |
Garden Empire |
War Dems |
|
|
Karl Chandler |
Garden Empire |
War Dems |
|
|
Matthew Young |
Lower NW |
Rep |
|
|
Thomas Charles Wesley |
Lower NW |
Rep |
|
|
Roger Placzek |
Lower NW |
Rep |
|
|
Stephenson |
Lower NW |
War Dems |
|
|
Kenneth Felts |
Lower NW |
War Dems |
|
|
Kieran Murphy |
Lower NW |
War Dems |
|
|
George Meyer |
Lower NE |
Rep |
|
|
Jeromie Cook |
Lower NE |
Rep |
|
|
John Vanvark |
Lower NE |
Rep |
|
|
Jonas Karlen |
Lower NE |
Rep |
|
|
Murray Hill |
Lower NE |
Rep |
|
|
Paul Biddlecombe |
Lower NE |
War Dems |
|
|
Winfield Reynolds |
Mid-Atl |
Rep |
|
|
Joshua White |
Mid-Atl |
War Dems |
|
|
Rob Hinkle |
Mid-Atl |
War Dems |
|
|
Robert Murphy |
Mid-Atl |
War Dems |
|
|
STephen SChmidt |
Mid-Atl |
War Dems |
|
|
Włodzimierz Bonawentura Krzyzanowski |
Mid-Atl |
Rep |
|
|
Bill, Kummer |
Upper NW |
Rep |
|
|
Bruce Kindig |
Upper NW |
Rep |
|
|
Shawn Oltz |
Upper NW |
Rep |
|
|
Matt Majewski |
Upper NW |
War Dems |
|
|
Bob Scott// in game Thomas Kydd |
Upper NE |
Rep |
|
|
Ed Garvie |
Upper NE |
Rep |
|
|
Mark Majewski |
Upper NE |
Rep |
|
|
Shaun Frost |
Upper NE |
Rep |
|
|
David Middleton |
Upper NE |
War Dems |
|
|
|
|
|
|
|
CSA CLAP registrants (as of 18 Feb) |
|
|
|
David Whipple |
Car |
Nat |
|
|
Finley, Krauter |
Car |
Nat |
|
|
David Glrah |
Car |
SR |
|
|
Paul Hartley |
Car |
SR |
|
|
Jay Haygood |
Deep South |
Nat |
|
|
Jim Voege |
Deep South |
Nat |
|
|
Charles Buckley |
Deep South |
SR |
|
|
Clark Van Buskirk |
Deep South |
SR |
|
|
John Gordon |
Deep South |
SR |
|
|
Paul Manthe |
Trans-MS |
Nat |
|
|
Scott Plough |
Trans-MS |
Nat |
|
|
Ben Seib |
Trans-MS |
SR |
|
|
CSA_AP_Hill |
Trans-MS |
SR |
|
|
Jerry, Gouge |
Trans-MS |
SR |
|
|
Charles Crabtree |
Upper East |
Nat |
|
|
David Unsworth |
Upper East |
Nat |
|
|
Stephen Flanagan |
Upper East |
SR |
|
|
Bill Zuelsdorff |
Upper West |
Nat |
|
|
William Holland Thomas (Zumsteg) |
Upper West |
Nat |
|
|
JJ Sanders |
Upper West |
Nat |
|
|
Lukasz Moscicki |
Upper West |
SR |
|
|
Zackery Hardin |
Upper West |
SR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|